Obecnie prowadzone są roboty w następujących rejonach:

ul. Zagrody
Prowadzone są roboty w rejonie nr 89. W miejscu prowadzenia robót droga jest nieprzejezdna. Stosowne oznakowanie umieszczono na skrzyżowaniach ulicy Zagrody z Janowcką, Zagrody z Wyzwolenia i Zagrody z Tartaczną, Planowany termin przywrócenia ruchu to środa 24.10.

ul. Grenady
Prowadzone są roboty w rejonie nr 77. W miejscu prowadzenia robót droga jest nieprzejezdna. Stosowne oznakowanie umieszczono na skrzyżowaniach ulicy Grenady z ul. Spartakusa i Grenady z ul. 13 Zakrętów, Planowany termin przywrócenia ruchu to wtorek 13.11.

ul. 13 Zakretów
Prowadzone są roboty w rejonie nr 170. W miejscu prowadzenia robót droga jest nieprzejezdna. Stosowne oznakowanie umieszczono na skrzyżowaniach ulicy 13 Zakrętów z Grenady, 13 Zakrętów z Pod kasztanem, Bystrej x 13 Zakrętów i Bystrej z Barkowską. Planowany termin przywrócenia ruchu to środa 24.10.

Plany na najbliższy tydzień:

ul. Pod Kasztanem począwszy od skrzyżowania z ul. 13 Zakrętów w kierunku Janowickiej. Planowany termin rozpoczęcia: środa 24.10 (po odblokowaniu ulicy 13 Zakrętów)

Asfaltowania po śladzie wykopu będą wykonywane po próbach szczelności i przeglądach kamerą całych odcinków. Dla ulic 13 Zakrętów, Zagrody i Grenady planowany termin to połowa listopada.

Comments are disabled.